Jaun-Ieviņas sāk ziņot par sevi!

No šodienas sākam jaunu projektu, kura laikā centīsimies jums stāstīt par to, kas notiek mūsu lauku sētā. Bet vispirms nedaudz par mums un mūsu vēsturi.

Māja

„Jaun-Ieviņas” ikvienam interesentam piedāvā iespēju atpūsties lauku mierā un klusumā. Mūsu saimniecībā būsiet laipni gaidīti gan individuāli, gan ar ģimenēm, gan plašākās kompānijās atpūsties gribētāji. Lai nodrošinātu atpūtnieku ērtības, saimniecībā esam uzbūvējuši jaunu viesību namu. Šeit ir kamīnzāle svinībām, pirts un masāžas vanna atpūtai, kā arī atsevišķas istabiņas pārnakšņošanai. Varam piedāvāt arī telšu vietu upītes krastā, kur var netraucēti baudīt dabas vientulību pie ugunskura.

Viesību māja atrodas iekopta dīķa krastā. Viesiem piedāvājam iespēju vizināties ar ūdens velosipēdu, peldēties, bet gribētāji var arī makšķerēt.

Viesumaja

Jaunuzceltajā mājā pirmajā stāvā ir kamīnzāle svinību rīkošanai līdz 40 personām.

Pirts procedūru cienītājiem iespēja nopērties liepas koka pirtiņā un izbaudīt masāžas vannas ūdens priekus.

Gida pavadībā visiem interesentiem piedāvājam ekskursijas pie savvaļas zirgiem, kuri uz Latviju atceļoja 2002. gadā un ir jau iedzīvojušies mūsu saimniecībā. Cerams, ka jums patiks arī vienkāršas pastaigas pa mežu un gar upītes krastu, kur var pavērot bebru mitekļus un citus dabas jaukumus. Piedāvājam iespēju aplūkot mūsu nelielo putnu kolekciju, kurā ir gan visnotaļ parasti mājputni, gan šis tas neredzētāks.

Z/s „Jaun-Ieviņas” piedāvāto tūrisma pakalpojumu klāsts paredzēts plašam klientu lokam. Atkarībā no atpūtnieka vēlmēm iespēju atpūsties viesu namā piedāvājam sākot no 3,- līdz 15,- Ls no personas. Ir iespējas atpūsties arī teltīs, kas būs vēl lētāk. Par atpūtas iespējām un precīzām cenām lūdzam Jūs interesēties zvanot pa tālruni: 29495146; 26463980 Uldim Rudzītim, jo katrs gadījums ir tik atšķirīgs, cik atšķirīgi ir atpūsties gribētāji.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: